MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Done
ne: भयो

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
