MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
