MarkJS Search (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Done
ps: ترسره شو

en: Filter
ps: چاڼ

en: Configuration
ps: سازول

en: - Select -
ps: - غوره -
