MarkJS Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Log
ro: Jurnal

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Synonyms
ro: Sinonime

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Done
ro: Gata

en: Filter
ro: Filtru

en: Configuration
ro: Configurație

en: Wildcard
ro: Metacaracter

en: Profile
ro: Profil

en: - Select -
ro: -Selectați-
