Marvelous (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Header
cs: Hlavička

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: Sidebar first
cs: První postranní panel
