Marvelous (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
