Marvelous (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Header
nn: Topptekst

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst
