Marvelous (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ
