Marvelous (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Background color
is: Bakgrunnslitur
