Marvelous (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Logo
sr: Лого

en: Footer First
sr: Прво заглавље

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
