Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Field
ca: Camp

en: Optional
ca: Opcional

en: Pattern
ca: Patró

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Translation
ca: Traducció

en: Locked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls

en: Patterns
ca: Patrons

en: Mask
ca: Màscara
