Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Field
kk: Өріс

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Mask
kk: Маскасы
