Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
