Mask Field (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Field
bs: Polje

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Translation
bs: Prevod

en: Locked
bs: Zaključano
