Mask Field (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Field
oc: Camp

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Pattern
oc: Motiu

en: Reverse
oc: Inversat

en: Translation
oc: Traduccion

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Patterns
oc: Motius

en: Mask
oc: Masqueta
