Masked Input (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Mask
nl: Masker

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Textfield size: @size
nl: Tekstveldgrootte: @size
