Mason (2.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin
