Mason (2.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Read more
sl: Preberite več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Debug
sl: Razhroščevanje
