Mason (2.0.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
