Mason (2.0.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
