Mason (2.0.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
