Mason (2.0.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Configure
ar: ضبط

en: Options
ar: الخيارات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Fixed
ar: ثابت

en: Installed
ar: مثبت

en: Debug
ar: تنقيح

en: Sizes
ar: احجام

en: Columns
ar: أعمدة

en: UUID
ar: المعرف UUID
