Mason (2.0.1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Fixed
az: Sabit

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Debug
az: Debaq

en: Sizes
az: Ölçülər

en: Columns
az: Sütunlar
