Mason (2.0.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Not installed
nn: Ikkje installert
