Mason (2.0.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Layout
uk: Макет

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Options
uk: Опції

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Installed
uk: Встановлено

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Debug
uk: Зневадження

en: Sizes
uk: Розміри

en: Columns
uk: Колонки

en: Ratio
uk: Співвідношення

en: Stamps
uk: Марки

en: Fluid
uk: Нефіксоване
