Mason (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Layout
he: פריסה

en: Promoted
he: מקודם

en: Configure
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Fields
he: שדות

en: Desc
he: יורד

en: Cache
he: מטמון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Promoted items
he: פריטים מקודמים

en: Fixed
he: קבוע

en: Duplicate
he: שכפול

en: Apply
he: החל

en: No caching
he: אין התאמה

en: Debug
he: אתר באגים

en: Sizes
he: מידות

en: Columns
he: עמודות

en: Permanent
he: קבוע

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
