Mason (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Configure
ja: 設定

en: Options
ja: オプション

en: Fields
ja: フィールド

en: Desc
ja: 降順

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Fixed
ja: 固定

en: Duplicate
ja: 複製

en: Apply
ja: 適用

en: No caching
ja: キャッシュなし

en: Debug
ja: デバッグ

en: Sizes
ja: サイズ

en: Columns
ja: カラム

en: Permanent
ja: 恒久的

en: Fluid
ja: 変動

en: Image linked to content
ja: コンテンツにリンクされた画像

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
