Mason (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Cache
ka: ქეში

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Sizes
ka: ზომები
