Mason (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Fields
lv: Lauki

en: Desc
lv: Dilst.

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: No caching
lv: Bez kešošanas

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Permanent
lv: Pastāvīgs
