Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Fields
el: Πεδία

en: Desc
el: Φθί

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Image linked to content
el: Εικόνα που παραπέμπει στην ύλη

en: Asc
el: Αύξ
