Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Read more
gl: Ler máis

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Layout
gl: Disposición

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Fields
gl: Campos

en: Cache
gl: Caché

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Debug
gl: Depuración

en: Permanent
gl: Permanente
