Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Cache
hy: Քեշ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
