Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
