Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi
