Mason (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Apply
ug: قوللىنىش
