Mason (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Read more
nl: Lees meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Layout
nl: Lay-out

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Configure
nl: Instellen

en: Options
nl: Opties

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Fixed
nl: Vast

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Columns
nl: Kolommen

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: Asc
nl: Oplopend
