Mason (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Read more
es: Leer más

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Layout
es: Diseño

en: Promoted
es: Promovido

en: Configure
es: Configurar

en: Options
es: Opciones

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Promoted items
es: Items promovidos

en: Fixed
es: Fijo

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Apply
es: Aplicar

en: Debug
es: Depurar

en: Sizes
es: Tamaños

en: Columns
es: Columnas

en: Fluid
es: Fluido

en: Master
es: Máster

en: Captions
es: Pies de foto
