Mason (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Promoted
ta: மேம்பட்டது

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Sizes
ta: அளவுகள்

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
