Mason (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Fluid
bo: གཡོ་འགུལ་ཅན་གྱི་བཀོད་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
