Mason (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Read more
et: Loe edasi

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Layout
et: Paigutus

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: Sizes
et: Suurused

en: Columns
et: Veerud

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
