Mason (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
