Mason (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Options
tr: Seçenekler

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Fixed
tr: Sabit

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Apply
tr: Uygula

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Sizes
tr: Boyutlar

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
