Mason (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
