Mason (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ
