Mason (8.x-1.1-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Not installed
bs: Nije instalirano
