Mason (8.x-1.1-beta1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು
