Mason (8.x-1.1-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Configure
kk: Баптау

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
