Mason (8.x-1.1-rc2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: List
hr: Popis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Desc
hr: Silazno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Asc
hr: Uzlazno
