Mason (8.x-1.1-rc2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
