Mason (8.x-1.1-rc2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: List
ps: لړ

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Columns
ps: ستنې
